SCALEUP. Academy © | Learning driven by trends, inspiration and best practice.
Warning: Undefined array key 0 in /www/s/c/u144034/public_html/academies/index.php on line 160

SCALEUP AKADÉMIE

Tematicky zamerané sady workshopov vedené profesionálmi s praktickými cvičeniami.

AKTUÁLNE MINULÉ

AKTUÁLNE AKADÉMIE

SALES
ACADEMY II.

PRIPRAVUJEME

Online

V poradí druhou zo série pripravovaných odborných akadémií. Sales, resp. obchod je kľúčová oblasť pre škálovanie biznisu. Prejdeme známe a fungujúce metodológie predaja, nové trendy, nastavovania pre B2B a hlavne to bude praktické.

HR
ACADEMY II.

PRIPRAVUJEME

Košice | SK

Populárne a aktuálne HR témy dnešných dní v rámci jedného uceleného vzdelávacieho programu s certifikáciou po prvýkrát v Košiciach. 4 dni workshopov, 8+ skúsených lektorov a networking. Dajte vášmu HR nový rozmer.

DATA
ACADEMY

PRIPRAVUJEME

Košice | SK

Získajte náhľad na to, ako využiť dáta vo vašom biznise a ako na to prakticky a rýchlo. Dnes sú bez pochýb dáta novou komoditou, ktorá s istotou bude o niekoľko rokov deliť firmy na tie, ktoré s ňou pracujú efektívne a tie, ktoré si jej hodnotu neuvedomujú a neťažia z toho.

MINULÉ AKADÉMIE

PERSONAL GROWTH
ACADEMY

Feb 2020

Košice | SK

Investujte do osobného rozvoja a zapracujte na ňom hneď na začiatku nového roka. Seniorskí lektori a mentori vás prevedú workshopmi zameranými na efektivitu práce, flexibilitu a manažment zmien.

SALES
ACADEMY I.

Dec 2019

Košice | SK

Jedinečný vzdelávací koncept, 2 dni workshopov, 4 lektori, populárne a aktuálne SALES témy dnešných dní v rámci jedného uceleného školiaceho programu po 1. krát v Košiciach. Dajte vášmu SALES a rastu biznisu nový rozmer.

HR
ACADEMY I.

Nov 2019

Košice | SK

Jedinečný vzdelávací koncept, 4 dni workshopov, 8+ lektorov, populárne a aktuálne HR témy dnešných dní v rámci jedného uceleného školiaceho programu po 1. krát v Košiciach. Dajte vášmu HR nový rozmer.