PREDNÁŠKY

Naše prednášky by bez nich neboli také výnimočné. Sme vďační za spolupráce s veľmi inšpiratívnymi lektormi zo Slovenska a zahraničia.

LEADERS TALKS

2-3 hodinový prednáškový a networkingový formát. Poskytuje jedinečnú príležitosť stretnúť sa s top biznis lídrami zo Slovenska aj zahraničia a spoznať ďalších nových lídrov na vzostupe z radov účastníkov. V rámci podujatí je priestor inšpirovať sa príbehmi hostí, aktivitami, ktoré robia dnes a hlavne podiskutovať s nimi naživo / online a získať cenné rady pre biznis.

HOSTIA V MINULOSTI

Luboš Fellner

Zakladaťeľ,
CK BUBO

Zakladateľ cestovnej kancelárie BUBO. Precestoval ako prvý Slovák všetky krajiny sveta od severného po južný pól, celkovo 193 krajín.

Milan Dubec

CEO,
Reinoo

V mladosti založil online portály Azet.sk, Pokec.sk a Aktuality.sk. Neskôr ako riaditeľ najväčšieho slovenského vydavateľstva. Dnes je CEOj developerskej firmy Reinoo.

Dalibor Cicman

CEO,
Gymbeam

V minulosti založil cez 20 menších eshopov , až našiel ten naj. Dnes už 8 rokov vedie firmu GymBeam, ktorá je top vo svojej oblasti v rámci strednej Európy a má obraty cez € 100M.

Peter Dosedla

Investor a biznis líder, Manuvia

Precestoval cez 150 krajín sveta, vybudoval a je aktuálne v dozornej rade v jednej z najväčších HR outsourcing firiem v regióne strednej Európy - Manuvia. Dnes je aj aktívny investor.

Peter Ondrúška

Investor a biznis líder, Coram AI

Prvý startup na vysokej škole (Oxford) predal globálnej firme v oblasti osobnej taxi prepravy - Lyft.com, Tá zase stala súčasťou Toyota koncernu. Dnes je aj aktívny investor.

ŠKOLENIE NA MIERU

Zisti za 15 minút, aké máš možnosti pre seba alebo pre firmu a daj si s nami krátky online hovor ešte tento týždeň.

NEWSLETTER

Získaj pravidelné novinky o vzdelávacích podujatiach ako užitočné tipy na vzdelávanie priamo do tvojho inboxu.

SCALEUP ACADEMY

Rozvíjame zručnosti budúcnosti. Pripravujeme firmy a ich lídrov na plánovanie a zvládanie rastu a škálovania biznisu. Zameriavame sa na najnovšie trendy, ale nechávame priestor aj klasike. Školíme v témach AI, HR, BI , obchod a zakladáme si zdieľaní vecí z praxe a viacerých krajín. Tešíme sa na vás.

SCALEUP ACADEMY © 2023
  |  Spracovanie osobných údajov  |  Obchodné podmienky